MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA
jest to nieinwazyjny system odmładzania skóry oraz redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej.

Stanowi alternatywę dla klasycznej mezoterapii igłowej. Mezoterapia bezigłowa wykorzystuje w swoim działaniu zjawisko elektroporacji. Polega ona na użyciu specjalnej fali elektromagnetycznej występującej w postaci impulsów. Dociera ona do wnętrza skóry, jak również poprzez błonę komórkową do wnętrza komórki, co powoduje, że terapia jest bardzo efektywna. Impulsy elektryczne możemy regulować, możemy zmieniać ich częstotliwość, długość i rodzaj. Dzięki temu mamy możliwość zastosowania odpowiedniej charakterystyki impulsu w konkretnym przypadku, w zależności od rodzaju skóry, czy części ciała. Równocześnie z mezoterapią możemy wykonać mikrodermabrazję końcówką diamentową. Dzięki mikrodermabrazji przygotowujemy skórę do lepszego wchłaniania preparatów oraz masujemy ją zwiększając mikrocyrkulację, dokonując drenażu limfatycznego, zwiększamy ukrwienie i dotlenienie tkanek.

Podstawowym celem mezoterapii bezigłowej jest odmładzanie, rewitalizowanie, nawilżanie, poprawa napięcia, spłycanie zmarszczek oraz redukcja cellulitu, tkanki tłuszczowej, rozstępów, ujędrnienie skóry. Chcąc osiągnąć oczekiwany efekt stosujemy odpowiednio skomponowane mieszanki substancji odżywczych, indywidualnie dobranych dla każdego problemu skórnego. Mezoterapia bezigłowa jest zabiegiem przyjemnym i przyjaznym, nie występuje żadne uczucie dyskomfortu, ewentualnie lekkie mrowienie. Dzięki możliwości regulacji parametrów oraz doborowi składowych ?koktajli? stanowi doskonałe uzupełnienie medycznych programów odmładzania skóry.

Mezoterapia bezigłowa w terapii przeciwzmarszczkowej
Wraz z upływem lat skóra się starzeje. Zanikają włókna kolagenowe i lastylowe, spada poziom nawilżenia, zwiększa się ilość wolnych rodników. Powstają zmarszczki i zmienia się owal twarzy. Nie możemy tego procesu powstrzymać, ale możemy go znacznie spowolnić. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej fali elektromagnetycznej pory otwierają się i do wnętrza skóry oraz przez błonę komórkową do wnętrza komórki przedostają się potrzebne substancje aktywne. Skóra zostaje odżywiona, dotleniona oraz pobudzona do wytwarzania kolagenu i elastyny. Skóra regeneruje się, nawilża, ujędrnia i wygładza. Mezoterapię bezigłową można wykonywać w okolicach oczu. Dla uzyskania efektu należy poddać się serii zabiegów /co najmniej 4/ w odstępach co 3-4 tygodnie. Stanowi doskonałe uzupełnienie inwazyjnych technik odmładzania, np. po zabiegach laserem frakcyjnym.

Mezoterapia bezigłowa w terapii antycellulitowej i redukcji tkanki tłuszczowej
Dzięki możliwości regulacji mocy impulsu możemy skutecznie zadziałać na głębiej położone warstwy tkanki podskórnej. Dobierając odpowiedni do problemu koktajl substancji aktywnych osiągamy redukcję tkanki tłuszczowej, cellulitu, rozstępów oraz ujędrnienie skóry. Po przeprowadzeniu serii zabiegów /10-12/, poprawia się metabolizm skóry, co pozwala utrzymać efekt przez dłuższy czas. Cellulit jest mniejszy a skóra bardziej jędrna. Redukcję tkanki tłuszczowej możemy uzyskać dzięki możliwości penetracji preparatu do wewnątrz komórki tłuszczowej adipocytu. Dla uzyskania lepszych efektów dobrze jest połączyć mezoterapię bezigłową z zabiegami endermologii.

Przeciwwskazania:

Powrót