O NAS

 

Barbara Pytrus
Specjalista drugiego stopnia z dermatologii
Dr nauk med., obroniła rozprawę doktorską z trądziku różowatego

Prywatną praktykę rozpoczęła 1991 roku, a Gabinet Dermatologii Leczniczej i Laserowej "Platinium" prowadzi od 2003 roku. Specjalizuje się w leczeniu trądziku zwykłego i różowatego oraz dermatologii estetycznej i laserowej. Autorka rozdziału o zastosowaniu laserów w pierwszej polskiej publikacji z dziedziny dermatochirurgii (Dermatochirurgia,Cornetis, Wrocław,2009-Zastosowanie laserów i intensywnego źródła światła w dermatologii estetycznej i dermatochirurgii).
Recenzent naukowy podręcznika Kosmetyka (Rea,2002) oraz dwóch wydań Kosmetyka ozdobna i pielęgnacja twarzy (MedPharm, 2007, 2011).

Nauczyciel akademicki-wykładowca dermatologii w Wyższej Szkole Fizjoterapii-Specjalność Kosmetologia we Wrocławiu.
Prowadzi badania dermatologiczne- właściwości użytkowych i aplikacyjnych kosmetyków dla firm dermokosmetycznych. Wieloletni ekspert i juror miesięcznika ?Samo Zdrowie?. Prowadzi wykłady i szkolenia dla lekarzy dermatologów, farmaceutów oraz kosmetologów. Jest autorem i współautorem artykułów publikowanych w czasopismach dermatologicznych, branży kosmetycznej i prasie kobiecej (Twój Styl, Elle, InStyle, Pani, Zwierciadło).

 

Certyfikaty

Serdecznie zapraszam do naszego gabinetu „Platinium”
Barbara Pytrus

Powrót