PILING KAWITACYJNY
to oczyszczanie skóry za pomocą wibracji ultradźwiękowej

wzbogacone o mikromasaż poprawiający mikrokrążenie i dotlenienie komórkowe oraz zwiększa penetrację substancji aktywnych wewnątrz skóry. Pozwala na dokładne usunięcie zrogowaciałych komórek warstwy rogowej naskórka ,nadmiaru łoju z porów i mieszków włosowych, usuwa zaskórniki. Wygładza skórę, spłyca pory, nawilża i stymuluje naturalne nawodnienie naskórka. Działa kojąco i regenerująco na skórę.

Kawitacja to zjawisko, które zachodzi, gdy wilgotną skórę potraktuje się falami ultradźwiękowymi. Tworzą się wówczas mikroskopijne pęcherzyki gazu, następuje gwałtowna zmiana ciśnienia i szereg procesów, których efektem jest rozbicie martwych komórek rogowej warstwy naskórka. Do zabiegu wykorzystuje się urządzenie wytwarzające fale ultradźwiękowe, zakończone szpatułką, którą przesuwa się po zwilżanej solą fizjologiczną (0,9%NaCl) twarzy. Zjawisko kawitacji to inaczej "zimne gotowanie wody". Peeling kawitacyjny oczyszcza skórę bezboleśnie i dokładnie, a dodatkowo ją odkaża, co ma duże znaczenie przy skórze trądzikowej lub łojotokowej.
Efekt jest zaskakujący - skóra jest gładka, rozjaśniona, nie ma podrażnień. Zabieg kończy się zaaplikowaniem ampułki nawilżającej lub preparatu dermo-kosmetycznego w zależności od problemu skóry.

Jakie są efekty zabiegu? :

Powrót