THERMAG PLUS
to najbardziej zaawansowana technologicznie metoda wykorzystująca radiofrekwencję monopolrnąj

Od kilku lat energia wysokiej częstotliwości (RF) wywierająca termiczny wpływ na skórę, z powodzeniem jest wykorzystywana w dermatologii estetycznej.
Zabieg polega na kontrolowanym podgrzaniu skóry do temp. 45-60 stopni, poprzez stymulację skóry prądami o wysokiej częstotliwości, które przegrzewają selektywnie warstwy skóry właściwej. Fale docierają do każdego punktu w skórze wytwarzając energię powodującą przebudowę i obkurczenie włókien kolagenowych. Po zabiegu dochodzi do zwiększenia ilości kolagenu, poprawy napięcia, jędrności i sprężystości skóry, daje różnie wyrażony efekt liftingu (podciągnięcia skóry).

Zaletą metody jest małoinwazyjność, niewyłączająca pacjenta z aktywności życia codziennego oraz możliwość jego wykonywania niezależnie od pory roku. Zabieg można bezpiecznie przeprowadzić na opalonej oraz pokrytej zarostem skórze.
Kilka rodzajów elektrod pozwala nam na dobranie odpowiedniej głowicy dla danego obszaru na jakim będziemy przeprowadzać zabieg, a także sprawia, że zabieg jest wykonany prawidłowo i bezpiecznie. Również dużym udogodnieniem jest różna średnica elektrod, dzięki którym możemy pracować na dużych obszarach ciała, ale także na małych i trudno dostępnych okolicach oczu lub opracować bruzdę nosowo -wargową.

W naszym gabinecie "Platinium" zabiegi ThermaG RF wykonujemy dla osiągnięcia następujących efektów:

Fale radiowe (RF) absorbowane w komórkach skóry nie niszczą innych struktur - nie dochodzi do poparzenia naskórka, a parametry zabiegu ustalane są indywidualnie dla każdego pacjenta.
Jest stosowana w celu wytworzenia głębokiego nagrzewania bez nadmiernego wzrostu temperatury powierzchni skóry i tkanki podskórnej. ThermaG Plus jest stosowana w dowolnej części ludzkiego ciała bez bólu, reakcji mięśni lub nieprzyjemnego odczucia innego rodzaju.
Efektem stosowania jest zwiększony przepływ krwi w leczonym obszarze, odżywienie i rewitalizacja komórek skóry, a także zdrowy i promienny wygląd. Z powodzeniem stosuje się te metodę w leczeniu defektów skóry i poprawy wyglądu, bardzo dobre efekty obserwuje się na piersiach. Skuteczne jest również w redukcji cellulitu, w zabiegach po liposukcji, a także zmarszczek i blizn. Terapia pozwala na głębszą penetrację, a zabieg jest miły i relaksujący, dzięki odczuwaniu przyjemnego ciepła. Skutki mogą być widoczne już po pierwszej sesji a osiągnięte efekty są długotrwałe.

Powrót